Udostępnij
Tweetnij

GeForce RTX 4060 blisko. Jest specyfikacja karty grafiki marki Nvidia

GeForce RTX 4060 to nadchodząca karta grafiki, która nie miała jeszcze premiery. Nvidia nie dochowała jej w tajemnicy do debiutu i do sieci wyciekła częściowa specyfikacja techniczna modelu. Ta obejmuje GPU AD107 czy 8 GB pamięci GDDR6. Zobaczmy, co model Nvidia GeForce RTX 4060 ma mieć do zaoferowania.

GeForce RTX 4060 to karta grafiki, której Nvidia na razie nie zapowiedziała. Urządzenie było już obiektem przecieków i jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Teraz do sieci wyciekła częściowa specyfikacja techniczna za sprawą leakera kopite7kimi, który w przeszłości serwował nam sprawdzone plotki.

Nvidia GeForce RTX 4060 otrzyma układ GPU AD107-400-A1, który zostanie wyposażony w 3072 rdzenie CUDA i 24 MB pamięci podręcznej drugiego poziomu. Procesor będzie wspomagany przez 8 GB pamięci VRAM typu GDDDR6 18 Gbps. Natomiast współczynnik TDP wyniesie 115 W.

Pełna specyfikacja karty grafiki Nvidia GeForce RTX 4060 nieznana

Kompletna specyfikacja techniczna karty grafiki Nvidia GeForce RTX 4060 nie jest na razie znana. Wiemy jednak, że konstrukcja nadal ma bazować na płytce PG190. Na więcej szczegółów związanych z wyposażeniem trzeba będzie poczekać. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku informacji o cenach, które to też na razie owiane są tajemnicą. Premiera ma odbyć się później w tym roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij