Udostępnij
Tweetnij

Motyw z Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S8 i Galaxy S9 do pobrania

Samsung Experience 10.0 to nowa nakładka Koreańczyków, na której dostępność jeszcze trochę poczekamy. Co jednak powiecie na gotowy motyw, który możecie już teraz pobrać na smartfony Galaxy S8 i Galaxy S9? To możliwe. W sieci pojawił się motyw z Samsung Experience 10.0 w postaci pliku APK, który możecie dodać na własnym telefonie.

Samsung Experience 10.0 to nowa nakładka Koreańczyków bazująca na systemie Android 9 Pie, która jakiś czas temu doczekała się wycieku w postaci testowego firmware. Zmiany i nowości mogliśmy obejrzeć na zrzutach ekranowych. Później także na wideo. Pojawił się też launcher. A co powiecie na gotowy motyw, który już teraz zainstalujecie na smartfonach Galaxy S9 i Galaxy S8?

Stworzono gotowy motyw z Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9 i S8, który możecie pobrać w postaci pliku APK i uruchomić na własnym smartfonie. Oczywiście, nie jest to pełnoprawna nakładka, bo ta zawiera nie tylko zmiany wizualne, ale także nowe funkcje oparte na systemie Android 9 Pie. W Oreo ich nie znajdziecie. Na co więc można liczyć?

Motyw Samsung Experience 10.0 wprowadzi na waszych smartfonach Galaxy S8 lub S9 tylko pewne zmiany wizualne inspirowane oryginalną nakładką. Pojawi się nowy pasek nawigacji, zaokrąglone narożniki dla powiadomień i wiele więcej. Na zrzutach ekranowych, które widzicie powyżej, wygląda to naprawdę ciekawie. Plik APK pobierzecie poniżej.

Stąd pobierzesz motyw z Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S8 i S9

Chcąc zainstalować motyw z Samsung Experience 10.0 na własnym smartfonie Galaxy S8 lub S9 musicie uruchomić sklep z motywami i tam wybrać domyślną skórkę. Następnie pobieracie plik APK dostępny pod tym adresem. Po instalacji pojawi się nowa skórka, którą będziecie mogli wybrać z poziomu ustawień telefonu. Dokładnie z sekcji z tapetami i motywami. Pamiętajcie, że wszystkie czynności opisane w tym artykule przeprowadzacie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij