Udostępnij
Tweetnij

Nowy konkurs na Facebooku. Odpowiedz na pytanie i wygraj bon na etui!

Wraz z MC-Market.pl przygotowaliśmy dla was nowy konkurs, w którym możecie wygrać bony na akcesoria telefoniczne o wartości 50 złotych!

konkurs-tablety-pl

Wraz z MC-Market.pl przygotowaliśmy dla was nowy konkurs, w którym możecie wygrać bony na akcesoria telefoniczne o wartości 50 złotych.

Co trzeba zrobić, żeby móc zyskać 50zł do wydania w jednym z internetowych sklepów? Po pierwsze, musicie polubić nasz fanpage na FB, a następnie odpowiedzieć na krótkie pytanie, które opublikujemy dziś na Facebooku około godziny 21:00. Będziecie musieli wykazać się pomysłowością, ale również precyzją. Swoją odpowiedź będziecie musieli uzasadnić w kilku zdaniach (maksymalnie 500 znaków ze spacjami). Odpowiedzi musicie pozostawić w formie komentarza pod pytaniem i możecie to zrobić do piątku, 17 paź. do godziny 23:59. Jedna osoba może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Spośród wszystkich zgłoszonych wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają od nas bony o wartości 50 złotych, które będą mogły zrealizować w sklepie MC-Market, w dziale z pokrowcami i etui. Laureatów ogłosimy najpóźniej do 7 dni od zakończenia zabawy.

Fundatorem nagród jest MC-Market.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij