Udostępnij
Tweetnij

Tablet Nokii z 4G/LTE gości na stronie komisji FCC

Na stronie komisji FCC pojawił się tajemniczy tablet Nokii, który wyposażono w modem łączności w sieciach 4G/LTE. Tak więc premiera tego urządzenia jest coraz bliżej.

Na stronie komisji FCC pojawił się tajemniczy tablet Nokii, który wyposażono w modem łączności w sieciach 4G/LTE. Tak więc premiera tego urządzenia jest coraz bliżej.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Komisja FCC zaakceptowała tajemniczy tablet Nokii i na stronie opublikowano obszerną dokumentację (167 stron), w której dowiadujemy się, że urządzenie wyposażone jest w modem 4G/LTE. Z informacji zawartych w dokumentacji widzimy, że tablet wspiera następujące pasma LTE: 2, 4, 5, 13 i 17, a więc może działać zarówno w sieci Verizon, jak i AT&T. Wiemy także, iż urządzenie ma Bluetootha i Wi-Fi.

Nokia Tablet u FCC

Tablet Nokii, który gościł u FCC oznaczony jest kodowo RX-114, a więc jest to to samo urządzenie, które jakiś czas temu pojawiło się w wynikach benchmarków. Jego oficjalnej prezentacji spodziewamy się już 22 października, w trakcie konferencji Nokia World w Abu Dhabi. Spodziewamy się, że urządzenie trafi do sprzedaży pod nazwą Lumia 2520.

Źródło: Engadget, FCC

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij