Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4 Kit Kat i nowy Nexus 5 potwierdzone w logach

Myce.com opublikował zrzut ekranowy jednej z aplikacji uruchomionych pod kontrolą Androida 4.4 Kit Kat na Nexusie 5 oraz logi z raportowaniem problemów.

Myce.com opublikował zrzut ekranowy jednej z aplikacji uruchomionych pod kontrolą Androida 4.4 Kit Kat na Nexusie 5 oraz logi z raportowaniem problemów.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Serwis Myce.com, który słynie z publikowania sprawdzonych informacji na temat nowych rozwiązań Google, tym razem opublikował zrzut ekranowy, który widzicie poniżej oraz obszerne logi z raportu związanego z błędami w systemie.

Z raportu dowiadujemy się, że mamy tutaj do czynienia z nowym Nexusem 5, który pracuje ponadto pod kontrolą Androida 4.4. Urządzenie posiada ekran o gęstości pikseli na poziomie 443 ppi i ma rozdzielczość full HD. To oznacza, że przekątna wyświetlacza w tym modelu ma około 5 cali.

Gmail Android 4.4

Na załączonym zrzucie ekranowym widzimy ponadto nowe ikony na górnej belce, które są szare. Ponadto w logach z raportów błędów widnieje nazwa „Key Lime Pie”. To oznacza, że Google trzymało do ostatniej chwili w tajemnicy nazwę Kit Kat, nawet przed swoimi pracownikami.

Źródło: myce.com

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij