Udostępnij
Tweetnij

Obniżki cen tabletów Nook HD i HD+ nie mają… końca

Nie mają końca w przenośni i dosłownie. Mamy dobre i złe wieści dla wszystkich chętnych na zakup tabletów Barnes &Noble, którym umknęła ostatnia obniżka ich cen.

Tablety Nook HD

Nie mają końca w przenośni i dosłownie. Mamy dobre i złe wieści dla wszystkich chętnych na zakup tabletów Barnes &Noble, którym umknęła ostatnia obniżka ich cen.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych aplikacji na tablety z Androidem

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na początek ta dobra informacja. Jeśli przeoczyliście obniżki cen tabletów Nook HD i Nook HD+ z okazji Dnia Ojca, producent poinformował dzisiaj o prolongacie rabatu na tablety, które dalej będą kosztować (odpowiednio) 129 i 149 dolarów. Co więcej, Barnes&Noble przedłużył promocję… bezterminowo!

Informacja ta cieszy tym bardziej, że tak naprawdę za niewielkie pieniądze otrzymujemy dobre urządzenie, z dobrym wyposażeniem, w dodatku z dostępem do sklepu Google Play.

Teraz ta gorsza część… Nie tak dawno, o czym zresztą pisaliśmy, w sieci pojawiły się informacje o planach zaprzestania produkcji tabletów przez Barnes&Noble. Jeśli tak się stanie, oznaczać to niestety będzie nie tylko to, że możecie nie zdążyć z zakupem. Może się okazać, że z czasem problemem stanie się wsparcie techniczne dla tych urządzeń.

Opisywane tablety, a także inne modele tego producenta, można kupić na stronach Barnes & Noble, Best Buy, Target i Walmart.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij