Udostępnij
Tweetnij

„Zwierciadło” jednym z najpopularniejszych polskich magazynów na iPada

Wydawca magazynu „Zwierciadło” ma z pewnością powody do zadowolenia. W trzy tygodnie od debiutu na iPadzie, magazyn stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu w Polsce.

Zwierciadło na iPada

Wydawca magazynu „Zwierciadło” ma z pewnością powody do zadowolenia. W trzy tygodnie od debiutu na iPadzie, magazyn stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu w Polsce.

Przeczytaj koniecznie >> 10 absurdalnie drogich gadżetów dla iPada

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Poniżej znajdziecie oficjalny komunikat prasowy wydawcy:

W dniu 14 czerwca br. aplikacja „Zwierciadła” (sklep z wydaniami) była najchętniej pobieraną bezpłatną aplikacją wśród polskich magazynów i tym samym znalazła się na pierwszym miejscu TOP CHARTS App Store w kategorii Newstand (magazyny na iPada). Ranking ten jest jedną z podstawowych funkcjonalności, poprzez którą użytkownicy „odkrywają” aplikacje. Na kolejnych miejscach znalazły się takie tytuły jak Newsweek, Gazeta Wyborcza (3 miejsce), Polityka (4 miejsce).

Natomiast w kategorii Newstand w rankingu aplikacji TOP GROSSING (najwięcej zarabiające aplikacje), 14 czerwca „Zwierciadło” uplasowało się na miejscu 13 przed „Wysokimi Obcasami” (29 miejsce), „Cosmopolitanem” (41 miejsce) i „Wysokimi Obcasami Extra” (44 miejsce).

1. Gazeta Wyborcza

2. Polityka

3. Newsweek

4. The Economist (zagraniczna edycja kupowana przez Polaków)

5. NYTimes (jw.)

6. AutoŚwiat

7. Wired (zagraniczna edycja kupowana przez Polaków)

8. Forbes Polska

9. Men’s Health Polska

10. Przekrój

11. Inked Girls Magazine

12. National Geographic International

13. ZWIERCIADŁO

17. KUKBUK

18. Logo

22. Ale Historia

23. K MAG

29. Wysokie Obcasy

30. Miesięcznik w Drodze

31. Viva! Polska

40. Magazyn Press

41. Cosmopolitan Polska

44. Wysokie Obcasy Extra

46. Kuchnia Magazyn dla smakoszy

48. Charaktery

Miesięcznik „Zwierciadło” w Newsstand App Store pojawił się w dniu 24 maja br. Zaprojektowana specjalnie na tablety cyfrowa wersja magazynu, wzbogacona jest w stosunku do wydania papierowego niepublikowanymi zdjęciami tworzącymi galerie, interaktywnymi elementami i materiałami wideo. Intuicyjna nawigacja ułatwia poruszanie się po wydaniu i korzystanie z jego zalet. Aplikacja na iPady jest darmowa i umożliwia zarówno zakup pojedynczych wydań jak i subskrypcję magazynu. Cena pojedynczego wydania to 1,79 €, Cena prenumeraty:
– 3 miesiące: 4,49 €
– 6 miesięcy: 7,99 €
– 12 miesięcy: 14,99 €

Źródło: informacja prasowa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij