Udostępnij
Tweetnij

Victory March do pobrania za darmo

Nie graliście jeszcze w Victory March HD na iPadzie, to nic straconego, bo teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Tytuł został ponownie udostępniony w App Store za darmo.

Nie graliście jeszcze w Victory March HD na iPadzie, to nic straconego, bo teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Tytuł został ponownie udostępniony w App Store za darmo.

Victory March HD

W grze Victory March wcielamy się w amerykańskiego lub sowieckiego żołnierza i naszym celem jest ciągłe poruszanie się do przodu oraz pokonywanie napotkanych przeszkód. Na naszej drodze pojawi się wielu nazistowskich żołnierzy. Gra oferuje sześć poziomów i dwa różne tryby rozgrywki. Na drodze do celu pojawi się wiele przeróżnych wrogów, a gracz otrzyma dostęp do różnych broni. Ponadto w Victory March nie zabrakło wsparcia dla Game Center, gdzie będą pojawiały się osiągnięcia i ekranów Retina.

Victory March wcześniej kosztowało 0,99 euro, a teraz tytuł udostępniono za darmo. Co prawda, nie pierwszy raz, ale jeśli jeszcze znajdujecie się wśród osób, które nie grały w grę, to teraz jest dobra okazja do nadrobienia. Wersję na iPada pobierzecie klikając na poniższy przycisk (wersję na iPhone’a tutaj). Oczywiście, z pobieraniem warto się pospieszyć, bo ceny mogą powrócić w dowolnej chwili. Wszystko zależy od dewelopera.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij