Udostępnij
Tweetnij

Obie części BADLAND w dużo niższej cenie

Jeśli jeszcze nie graliście w BADLAND na iOS, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Frogmind przecenił obie części gry w App Store i teraz można je nabyć w niższych cenach.

Jeśli jeszcze nie graliście w BADLAND na iOS, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Frogmind przecenił obie części gry w App Store i teraz można je nabyć w niższych cenach.

Frogmind przecenił obie części BADLAND na iOS. Pierwszą odsłonę gry można zakupić za jedyne 0,99 euro, a sequel, który debiutował w App Store pod koniec 2015 roku, dostępny jest za 1,99 euro. Normalnie obie gry kosztują po 4,99 euro. Z zakupami warto się pospieszyć, bo promocja jest ograniczona czasowo.

BADLAND 2

BADLAND jest grą, która rzuciła na kolana niemal wszystkich. Zarówno krytycy, jak i normalni gracze, chwalili twórców za podejście i wykonanie. Nic dziwnego, bowiem pomysł na oprawę polegający na przedstawianiu pierwszego planu jako jednolicie czarnego jeszcze nie zdążył się przejeść. Na jego podstawie zrobiono, także graficzną, perełkę, choć w pełni docenić to można dopiero widząc grę w akcji. Sama rozgrywka wydaje się niesłychanie prosta – poruszamy się okrągłymi klonami tylko powodując ich unoszenie się bądź opadanie. Na drodze jednak napotykamy na przeszkody i elementy modyfikujące rozgrywkę. Jeśli jeszcze wahacie się z zakupem, to zachęcamy was do lektury recenzji BADLAND 2.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij