Udostępnij
Tweetnij

BADLAND na iOS w niższej cenie (-75%)

Jeśli jeszcze nie graliście w kultowe BADLAND,to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Grę przeceniono w App Store, gdzie obecnie można ją nabyć za 0,99 euro.

Badland na Androida

Jeśli jeszcze nie graliście w kultowe BADLAND,to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Grę przeceniono w App Store, gdzie obecnie można ją nabyć za 0,99 euro. 

BADLAND jest grą, która rzuciła na kolana niemal wszystkich. Zarówno krytycy, jak i normalni gracze, chwalili twórców za podejście i wykonanie. Nic dziwnego, bowiem pomysł na oprawę polegający na przedstawianiu pierwszego planu jako jednolicie czarnego jeszcze nie zdążył się przejeść. Na jego podstawie zrobiono, także graficzną, perełkę, choć w pełni docenić to można dopiero widząc grę w akcji. Sama rozgrywka wydaje się niesłychanie prosta – poruszamy się okrągłymi klonami tylko powodując ich unoszenie się bądź opadanie. Na drodze jednak napotykamy na przeszkody i elementy modyfikujące rozgrywkę.

Gra jest uniwersalna, a więc zagracie w nią na iPhone’ach i iPadach. Obecnie tytuł dostępny jest w App Store w niższej cenie. Grę można zakupić za 0,99 euro (zamiast 3,99 euro). Z zakupami warto jednak się pospieszyć, bo promocja nie potrwa wiecznie.

Warto dodać, że w tym miesiącu gra doczekała się sequelu. Zachęcamy was do lektury naszej recenzji BADLAND 2.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij