Udostępnij
Tweetnij

BioShock jednak powróci do App Store

2K potwierdziło, że BioShock nie jest kompatybilne z iOS 8.4 i nowszym, ale, pomimo plotek, nadal pracują nad poprawkami i gra ponownie zawita do App Store. Konkretnej daty jednak nie podali.

bioshock

2K potwierdziło, że BioShock nie jest kompatybilne z iOS 8.4 i nowszym, ale, pomimo plotek, nadal pracują nad poprawkami i gra ponownie zawita do App Store. Konkretnej daty jednak nie podali.

Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że BioShock został na stałe usunięty z App Store. Chociaż 2K milczało na ten temat, Apple potwierdziło, że gra została zdjęta za wyraźną prośbą dewelopera. Okazuje się jednak, że nadzieja na powrót BioShock na wirtualne półki App Store jeszcze nie umarła. 2K w końcu zabrało głos w tej sprawie.

Przedstawiciele firmy potwierdzili serwisowi Touch Arcade, że gra nie jest aktualnie dostępna w App Store, bo nie jest kompatybilna z iOS 8.4 i wyższym. Okazuje się jednak, że twórcy pracują nadal nad poprawkami i nie porzucili projektu. 2K zarzeka się, że BioShock powróci do App Store, jak tylko znajdą sposób na naprawienie błędów. Kiedy to nastąpi? Tego nie wiadomo. Jeśli jednak chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o grze, odsyłamy Was do naszej recenzji.

Źródło: TouchArcade

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij