Udostępnij
Tweetnij

Space Age: A Cosmic Adventure na iOS w promocji (-75%)

Wybierz się w kosmiczną podróż na planetę Kepler-16 wraz z grupą badaczy. Teraz wycieczka będzie Cię kosztowała jedynie 0,99 euro.

Space Age

Wybierz się w kosmiczną podróż na planetę Kepler-16 wraz z grupą badaczy. Teraz wycieczka będzie Cię kosztowała jedynie 0,99 euro.

Space Age: A Cosmic Adventure to gra osadzona w alternatywnym świecie wyrwanym z lat 70. Akcja produkcji przenosi gracza na planetę Kepler-16, która jedynie pozornie jest niezamieszkana. Wkrótce jednak badacze odkrywają mroczne tajemnice tego miejsca. Gra została stworzona na wzór tytułów z lat 90. Użytkownik może kierować tutaj zarówno całą grupą bohaterów, jak i poszczególnymi postaciami. Znajdzie się tu coś dobrego dla fanów akcji, zabawy, a nawet romansu.

Space Age: A Cosmic Adventure normalnie kosztuje 3,99 euro. Teraz jednak twórcy gry postanowili udostępnić ją w mocno obniżonej cenie. Tytuł ten pobierzemy na iOS 6.0 (i nowszy) za jedynie 0,99 euro. Promocja jest ograniczona czasowo, więc łapcie okazję, póki można.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij