Udostępnij
Tweetnij

SEGA zapowiada Football Manager Touch i Football Manager Mobile

Gry mają być duchowymi następcami Football Manager Classic oraz Football Manager Handheld.

Football manager mobile

Gry mają być duchowymi następcami Football Manager Classic oraz Football Manager Handheld.

SEGA zajęła się ostatnimi czasy eliminowaniem z App Store i Sklepu Play gier, które nie przynoszą żadnych dochodów firmie. Zrobiła zatem miejsce na inne pozycje. Japoński gigant zapowiedział właśnie, że ma zamiar wydać dwa nowe tytuły na urządzenia mobilne. Oba związane są z serią Football Manager.

Pierwszą z nich będzie Football Manager Touch, czyli następca Football Manager Classic. Będzie to pozycja przeznaczona zarówno na tablety, jak i na PC (z pomocą usługi Steam). Oznacza to, że rozgrywkę będziemy mogli prowadzić najpierw z domu, z pozycji naszego peceta, a później przenieść się na tablet.

Drugą opcją będzie natomiast Football Manager Mobile, które jest nowszą wersją Football Manager Handheld. Znajdziemy tutaj 14 dróżyn z różnych krajów. Gracz wybierze jedną z nich, by później móc nią zarządzać. Ta pozycja będzie przeznaczona zarówno na smartfony, jak i tablety z iOS i Androidem. Obie wspomniane gry pojawią się pod koniec grudnia. Nie sprecyzowano jednak, kiedy dokładnie to nastąpi.

Źródło: Twitter

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij