Udostępnij
Tweetnij

Mobilna FIFA bez kobiecych drużyn

Electronic Arts potwierdziło, że w EA Sports FIFA nie będziemy mieć możliwości pokierowania kobiecą drużyną.

FIFA

Electronic Arts potwierdziło, że w EA Sports FIFA nie będziemy mieć możliwości pokierowania kobiecą drużyną.

Jeśli jesteście fanami serii FIFA to zapewne wiecie, że w grze FIFA 16 pojawią się również kobiece drużyny. Niestety, żeńskich zawodników nie spotkamy na wirtualnych boiskach w mobilnej odsłonie gry, która zadebiutuje 22 września. Powód?

Electronic Arts przyznaje, że mobilna odsłona gry, EA Sports FIFA, nie będzie dawała możliwości pokierowania żeńskim zawodnikiem, ponieważ wersja ta bazuje na FIFA Ultimate Team, które pozwala na wykupienie danego zawodnika z drużyny i przetransferowania go do swojej, a później wystawienia takiego zespołu do międzynarodowych zawodów. Jak wiadomo jednak, w rzeczywistości taka rzecz nie mogłaby mieć miejsca, tak więc zdecydowano, że kobiece drużyny jednak nie pojawią się w EA Sports FIFA. Jeśli zatem mieliście nadzieję na pokierowanie żeńską drużyną, pozostają Wam jedynie wersje konsolowe.

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij