Udostępnij
Tweetnij

Oryginalne Inifnity Blade dostępne za darmo (wcześniej 5,99 euro)

Jeśli jeszcze nie graliście w Infinity Balde, to teraz nadarza się świetna okazja do nadrobienia. Gra została udostępniona w App Store za darmo.

Inifnity Blade

Jeśli jeszcze nie graliście w Infinity Balde, to teraz nadarza się świetna okazja do nadrobienia. Gra została udostępniona w App Store za darmo.

Od tej gry wszystko się zaczęło. Pierwsza część Infinity Blade odniosła wielki sukces. Głównie za sprawą oszałamiającej, jak na tamte czasy, oprawy graficznej opartej na silniku Unreal Engine 3. W zasadzie to gra do tej pory się nie zestarzała i nadal stanowi świetny wstęp do świata stworzonego przez Chair Entertainment.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w pierwszą część Infinity Blade, to teraz macie ku temu najlepszą okazję. Gra normalnie kosztuje w App Store 5,99 euro, ale teraz twórcy postanowili udostępnić ją za darmo! Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, to z pewnością warto to nadrobić. Pod tym adresem znajdziecie z kolei naszą recenzję ostatniej części gry – Infinity Blade III, która zadebiutowała we wrześniu 2013 roku.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij