Udostępnij
Tweetnij

Implosion: Never Lose Hope na iOS w promocji (-50%)

Ludzkość kolejny raz staje na granicy przepaści. Chwycisz za broń, żeby ją uratować?

Implosion - Never Lose Hope

Ludzkość kolejny raz staje na granicy przepaści. Chwycisz za broń, żeby ją uratować?

Akcja Implosion: Never Lose Hope przenosi nas w 20 lat po upadku Ziemi. Ludzka rasa kolejny ras jest zagrożona wyginięciem. Tym razem największym wrogim ludzkości jest tajemnicza forma życia o nazwie XADA. Zadaniem gracza jest, oczywiście, obrona gatunku homo sapiens przed całkowitym wyginięciem.

Implosion: Never Lose Hope to dość popularna pozycja, która została pobrana już ponad 3 miliony razy. Z tej okazji twórcy gry postanowili udostępnić ją w połowie ceny. Promocja będzie jednak trwała krótko. Studio Rayark zapowiedziało bowiem, że po 10 lipca tytuł ten wróci do swojej oryginalnej ceny. Gra jest dostępna za 4,99 euro na urządzenia mobilne z iOS 6.0 i nowszym. Posiadacze sprzętów z Androidem 4.0 i nowszym mogą pobierać grę za darmo.

appstore

playstore

 

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij