Udostępnij
Tweetnij

Earthcore: Shattered Elements – dodatek Call of Champions już dostępny

Karcianka od polskiego studia Tequila Games doczekała się pierwszego rozszerzenia, które wprowadzi nowe karty, wydarzenia i umiejętności.

Earthcore Shattered Elements

Karcianka od polskiego studia Tequila Games doczekała się pierwszego rozszerzenia, które wprowadzi nowe karty, wydarzenia i umiejętności.

Earthcore: Shattered Elements doczekało się pierwszego dodatku – Call of Champions. Nowe rozszerzenie wniosło przede wszystkim zestaw nowych kart, a także nowe umiejętności i wydarzenia, dzięki którym będziemy mogli wygrać chociażby nowe karty. Do gry dołączą również karty unikalne, a także umiejętności umożliwiające tworzenie nowych kart. W sumie w grze będziemy mogli wykorzystać ponad 30 tysięcy nowych kombinacji kart.

Dodatek poprawił również kilka drobnych błędów, na jakie mogli wpaść gracze podczas rozgrywki. Poprawiono przede wszystkim balans gry zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w trybie multiplayer, usprawniono także wyszukiwanie przeciwników. Earthcore: Shattered Elements wraz z dodatkiem dostępne jest do pobrania za darmo w App Store. Gra jest kompatybilna z iOS 7.0 i nowszym. Więcej o grze dowiecie się z naszej recenzji.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij