Udostępnij
Tweetnij

Table Tennis Touch – aktualizacja gry planowana na sierpień

Najnowsza aktualizacja do gry Table Tennis Touch wprowadzi przede wszystkim tryb multiplayer.

Table Tennis Touch

Najnowsza aktualizacja do gry Table Tennis Touch wprowadzi przede wszystkim tryb multiplayer.

Twórcy Table Tennis Touch właśnie zapowiedziało, że latem pojawi się nowa aktualizacja do gry. Update o numerze 2.0 wprowadzi przede wszystkim tryb sieciowy. Nie jest to jednak jedyny dodatek, którego możemy się spodziewać.

Prócz wspomnianego trybu multiplayer gracze otrzymają możliwość korzystania z animowanych kart, które będą zawierać opinie o danym użytkowniku. Wraz z aktualizacją do gry dołączą również nowe minigry inspirowane chociażby serią Street Fighter, a także dodatkowe skórki i rakietki do gry.

Aktualizacja będzie darmowa dla wszystkich użytkowników, którzy będą w posiadaniu Table Tennis Touch. Update pojawi się najprawdopodobniej w okolicach sierpnia jednocześnie na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS.

Źródło: TouchArcade

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij