Udostępnij
Tweetnij

Chaos Theory III debiutuje w europejskim App Store i Google Play

Chaos Theory III trafia na rynek w Europie. Gra przeniesie nas na bajkową planetę Marble Blue.

Chaos Theory 3

Chaos Theory III trafia na rynek w Europie. Gra przeniesie nas na bajkową planetę Marble Blue.

Square Enix postanowiło udostępnić jedną ze swoich mobilnych produkcji również poza Japonią. Tak więc teraz w App Store i Google Play znajdziemy angielskojęzyczną wersję Chaos Rings III. Gra jest typowym RPGiem, w którym krążymy po wielkim świecie, odkrywamy wiele tajemnic, przy okazji znajdujemy ukryte skarby i zabijamy masę potworów.

Najmniej atrakcyjna z całego zestawu jest zdecydowanie cena Chaos Rings III. Za produkcję zapłacimy 19,99 euro w App Store oraz bagatela 94 złote w Google Play. Tytuł nie jest przeznaczony dla młodych graczy ze względu na „ekstremalny poziom przemocy”, jaki przedstawia. Co ciekawe, tylko w Google Play. W App Store grę mogą pobierać użytkownicy od 12 roku życia wzwyż. Gra jest kompatybilna z iOS 6.1 i nowszym oraz Androidem 4.0 i nowszym.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij