Udostępnij
Tweetnij

Terra Battle z nową aktualizacją

Do Terra Battle dołączyła między innymi muzyka z Chrono Trigger oraz postacie zaprojektowane przez Naoto Ohshimę, twórcę Sonica.

Terra Battle

Do Terra Battle dołączyła między innymi muzyka z Chrono Trigger oraz postacie zaprojektowane przez Naoto Ohshimę, twórcę Sonica.

Terra Battle doczekała się najnowszej aktualizacji wprowadzającej do gry kolejny rozdział. Oznacza to, że produkcja otrzymała nową zawartość do odblokowania w ramach kampanii fabularnej. Poza dodatkowym zadaniem o nazwie Hedgehog Hullabaloo, w którym zobaczymy bohaterów zaprojektowanych przez Naoto Ohshimę, autora słynnej postaci – Sonica, w grze usłyszymy również  muzykę z Chrono Trigger autorstwa Yasunori Mitsudy.

Poza bohaterami zaprojektowanymi przez Oshimę do gry dołączyły również inne postacie – Bahamut, Leviathan and Odin (w wersji Z-Class). Poza tym możemy się spodziewać kilku mniejszych dodatków i usprawnień w rozgrywce. Twórcy zapowiedzieli również, że ruszyła właśnie sprzedaż artbooków dla Terra Battle w Japonii. Na Zachodzie pojawią się one w późniejszym terminie, jednak twórcy gry nie ujawnili konkretnej daty premiery.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij