Udostępnij
Tweetnij

SEGA – „usuniemy jeszcze kilka gier”

SEGA już jakiś czas temu zaczęła pozbywać się ze Sklepu Play i App Store gier niespełniających standardów. Teraz zapowiada, że usunie jeszcze kilka pozycji.

SEGA

SEGA już jakiś czas temu zaczęła pozbywać się ze Sklepu Play i App Store gier niespełniających standardów. Teraz zapowiada, że usunie jeszcze kilka pozycji.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że SEGA ma zamiar pozbyć się z App Store i Sklepu Play wszystkich gier, które nie spełniają standardów firmy. Do tej pory z obu sklepów zniknęły House of the Dead: Overkill LR, Jet Set Radio oraz Football Manager Handheld 2014. To jednak nie koniec listy gier, które zostaną usunięte.

Według informatora serwisu Pocketgamer, w niedługim czasie ze sklepów znikną jeszcze gry. Nie podał jednak, jakie dokładnie produkcje zostaną usunięte. Z App Store mogą zniknąć chociażby Sonic Spinball, Streets of Rage 2, Shining Force, Shinobi III czy Gunstar Heroes. Z obu sklepów SEGA może usunąć Crazy Taxi, ChuChu Rocket, Virtua Tennis Challenge oraz Spellwood.

Źródło: Pocketgamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij