Udostępnij
Tweetnij

Minecraft: Pocket Edition niedługo ze wsparciem dla kontrolerów

Najnowsza aktualizacja do Minecrafta wprowadzi wsparcie dla padów. Premiera wkrótce.

minecraft-pocket

Najnowsza aktualizacja do Minecrafta wprowadzi wsparcie dla padów. Premiera wkrótce.

Twórcy Minecrafta zapowiedzieli właśnie, że niedługo do gry zostanie wydana najnowsza aktualizacja, która wprowadzi przede wszystkim wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów. Wiadomość została przekazana przez jednego z deweloperów w firmie Mojang, Tommaso Checchiego, na jego Twitterowym koncie:

Niestety, Checchi nie podał do wiadomości, kiedy dokładnie pojawi się owa aktualizacja. Nie podzielił się również informacją, co dokładnie, poza wsparciem dla zewnętrznych kontrolerów, zostanie dodane do gry wraz z nadchodzącym patchem. Minecraft: Pocket Edition można pobierać z App Store w cenie 6,99 euro lub ze Sklepu Play za 29,61 zł.

appstore

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij