Udostępnij
Tweetnij

SEGA usunęła trzy gry z App Store i Sklepu Play

SEGA powoli zaczyna wprowadzać swój plan w życie i usuwa gry, które nie spełniają standardów firmy.

House of the Dead Overkill LR

SEGA powoli zaczyna wprowadzać swój plan w życie i usuwa gry, które nie spełniają standardów firmy.

Kilka dni temu SEGA informowała, że ma zamiar pozbyć się wszystkich gier swojej produkcji, które już przestały spełniać standardy firmy. Do tej pory jednak japoński gigant nie podał do wiadomości, jakie dokładnie tytuły opuszczą App Store i Sklep Play, choć te powoli zaczęły znikać ze sklepów.

SEGA nie ostrzegła użytkowników, ale na chwilę obecną nie zakupimy już takich gier jak House of the Dead: Overkill LR, Jet Set Radio oraz Football Manager Handheld 2014. Gry te nie znikną jednak z naszych urządzeń, jeśli kupiliśmy je już wcześniej. Raz kupiona produkcja będzie mogła być pobrana z danego sklepu ponownie.

Źródło: AndroidPolice

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij