Udostępnij
Tweetnij

Ire: Blood Memory debiutuje na iOS i Androidzie

Ire: Blood Memory przywołuje na myśl takie gry jak Dark Souls. Gra dostępna jest w App Store i Sklepie Play w modelu free2play.

Ire Blood Memory

Ire: Blood Memory przywołuje na myśl takie gry jak Dark Souls. Gra dostępna jest w App Store i Sklepie Play w modelu free2play.

Ire: Blood Memory to fabularna gra akcji wzorowana na japońskich RPG-ach, takich jak chociażby Demon’s Souls czy Dark Souls. Podobnie jak w innych tego typu produkcjach, tutaj również wdziewamy zbroję i udajemy się w bój z przeciwnikami. Musimy przeciwstawić się oprawcom i wyzwolić Cadmeię z rąk naszego największego wroga – Kerr the Breakera.

Grę proponujemy przede wszystkim tym, którzy są niezwykle cierpliwi i nie przeszkadza im, że giną na każdym kroku. Ire: Blood Memory dostępne jest w modelu free2play na iOS i Androida. Możemy zatem spodziewać się mikrotransakcji. Gra jest kompatybilna z iOS 8.0 i nowszym, a także Androidem 4.4 i nowszym.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij