Udostępnij
Tweetnij

Snake Rewind już dostępne na iOS, Androida i Windows Phone’a

Nad Snake Rewind pracował twórca oryginalnego węża. Tytuł trafił właśnie do App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Snake Rewind

Nad Snake Rewind pracował twórca oryginalnego węża. Tytuł trafił właśnie do App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Następców popularnej gry komórkowej Snake są setki, jak nie tysiące. Tym razem jednak kolejna gra z wężem w roli głównej jest szczególna, bowiem jej produkcją zajmował się Taneli Armanto, twórca oryginalnego Snake’a. Produkcja nie będzie się wiele różnić od swojego protoplasty – nadal mamy tu do czynienia z wężem, którym musimy zbierać poszczególne przedmioty pojawiające się na ekranie. Jeśli jednak natrafimy na ogon, możemy cofnąć czas, by móc go w porę wyminąć.

Snake Rewind dostępne jest w modelu free2play w App Store, Google Play oraz Windows Phone Store. Tytuł jest kompatybilny z iOS 5.2 (lub nowszym), Androidem 4.0 (lub nowszym) oraz Windowsem 7.5 (lub nowszym).

appstore

playstore

Windows Store

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij