Udostępnij
Tweetnij

SEGA usunie wybrane gry z App Store i Sklepu Play

Firma SEGA postanowiła usunąć niektóre gry mobilne ze sklepów. Lista tytułów nie została jeszcze ujawniona.

SEGA

Firma SEGA postanowiła usunąć niektóre gry mobilne ze sklepów. Lista tytułów nie została jeszcze ujawniona.

SEGA postanowiła pozbyć się niektórych swoich gier z App Store, Google Play, Amazon Appstore, a nawet Samsung App Store. Przyczyny? Z wpisu zamieszczonego na oficjalnym blogu firmy wynika, że niektóre z produkcji nie spełniają standardów SEGI. Na chwilę obecną firma nie podała jakie dokładnie tytuły znikną ze wspomnianych sklepów. Wiemy jednak, że zmiany mają być wdrożone w ciągu nadchodzących kilku tygodni.

Nie musicie się martwić, jeśli już kupiliście taką grę. Produkcja nie zniknie wtedy z Waszego tabletu czy smartfona i, raz kupiona, będzie mogła być pobrana z danego sklepu ponownie. SEGA twierdzi również, że tytuły, które zostaną usunięte, mogą powrócić później w odświeżonej formie.

Źródło: blogs.sega

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij