Udostępnij
Tweetnij

XCOM: Enemy Within w promocji za 4,99 euro

2K dziś naprawdę szaleje. Kolejną grą, która doczekała się niższej ceny w App Store, jest XCOM Enemy Within. Grę można obecnie zakupić w cenie 4,99 euro.

XCOM Enemy Within

2K dziś naprawdę szaleje. Kolejną grą, która doczekała się niższej ceny w App Store, jest XCOM Enemy Within. Grę można obecnie zakupić w cenie 4,99 euro.

Enemy Within jest odrębnym rozszerzeniem dla starszego Enemy Unknown. Rozgrywka nie uległa większym zmianom, ale znajdziemy tu nowych żołnierzy, zdolności, wrogów, mapy, misje oraz nowy tryb multiplayer. XCOM: Enemy Within cechuje się bardzo ładną oprawą graficzną. Ta jednak okupiona jest niemałymi wymaganiami. Nie uruchomimy jej na iUrządzeniach z procesorami Apple A5 (na przykład iPadzie 2. generacji) i starszymi. Ponadto najwięcej efektów (jak cienie dla jednostek) doświadczą tylko użytkownicy iPhone’ów 6 oraz iPada Air 2.

Gra jest uniwersalna i normalnie kosztuje 12,99 euro, ale obecnie możecie ją zakupić w App Store za 4,99 euro. Cena gry w Sklepie Play nie uległa zmianie.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij