Udostępnij
Tweetnij

Gra XCOM: Enemy Within w promocji (-50%)

Gra XCOM: Enemy Within, które dopiero co niedawno debiutowała na tabletach, doczekała się promocyjnej oferty, Tytuł można obecnie nabyć za połowę ceny.

XCOM: Enemy Within

appstore

playstore

Gra XCOM: Enemy Within, które dopiero co niedawno debiutowała na tabletach, doczekała się promocyjnej oferty, Tytuł można obecnie nabyć za połowę ceny.

Enemy Within możemy potraktować jako odrębne rozszerzenie dla Enemy Unknown. Rozgrywka nie uległa większym zmianom, ale w nowym tytule znajdziemy nowych żołnierzy, zdolności, wrogów, mapy, misje oraz nowy tryb multiplayer. Ponadto gra jest uniwersalna, a więc zgodna z tabletami i smartfonami. XCOM: Enemy Within cechuje się bardzo ładną oprawą graficzną, ale… coś za coś. Gry nie uruchomimy niestety na słabszych urządzeniach.

Gra dostępna jest obecnie w App Store za 5,99 euro, a w Google Play za 30,44 zł.

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij