Udostępnij
Tweetnij

Gry Secret Files Tunguska i Sam Peters – razem taniej!

Jeśli jeszcze nie graliście w Secret Files Tunguska lub Secret Files Sam Peters, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Gry udostępniono w App Bundle – w niższej cenie.

Gra Secret Files Tunguska

appstore

Jeśli jeszcze nie graliście w Secret Files Tunguska lub Secret Files Sam Peters, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Obie gry udostępniono w jednej paczce App Bundle – w niższej cenie.

W lipcu Deep Silver wprowadziło do App Store Tajne akta: Tunguska. Naszą recenzję gry znajdziecie tutaj. Później w sklepie z aplikacjami na iOS pojawiła się nowa gra stanowiąca poniekąd kontynuację serii – Secret Files: Sam Peters, o której więcej przeczytacie tutaj.

Jeśli jeszcze nie graliście w oba tytuły, to warto to nadrobić. Deep Silver udostępniło w App Store paczkę App Bundle z obiema grami, która dostępna jest w cenie 4,99 euro, a więc kupując obie gry można nieco zaoszczędzić. Paczkę z Secret Files Tunguska i Sam Peters znajdziecie pod poniższym przyciskiem.

appstore

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij