Udostępnij
Tweetnij

Gra Reckless Racing 3 w promocji za kilka złotych

Jeśli jeszcze nie graliście w Reckless Racing 3, to być może teraz się skusicie? Gra jest obecnie dostępna w App Store za jedyne 0,89 euro, a w Google Play za 3,10 zł!

Reckless Racing 3

appstore

playstore

Jeśli jeszcze nie graliście w Reckless Racing 3, to być może teraz się skusicie? Gra jest obecnie dostępna w App Store za jedyne 0,89 euro, a w Google Play za 3,10 zł!

Reckless Racing 3 normalnie kosztuje około kilkunastu złotych, ale obecnie dostępna jest w promocji, z której wstyd nie skorzystać. W App Store zakupicie ją za 0,89 euro. Natomiast w Google Play za jedyne 3,10 zł.

W grze Reckless Racing 3 będziemy ścigać się samochodami w kilku różnych trybach rozgrywki, w tym kariery lub pojedynczego rajdu. Znajdziemy tu 28 różnych aut i ciężarówek oraz 36 tras w 6 różnych plenerach. Gra cechuje się ładną oprawą wizualną (między innymi za sprawą dodania wsparcia dla Metal API na iOS) i oferuje wsparcie dla kontrolerów gier. Nasze zmagania możemy ponadto nagrywać, a filmy udostępniać innym. Gra jest uniwersalna, a więc zgodna z tabletami i smartfonami.

Reckless Racing 3 kupicie klikając na jeden z poniższych przycisków.

appstore

playstore

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij