Wild Blood na Androida za jedyne 50 groszy

Marcelina Poznańska, 2017-01-18 08:44
0

Gameloft zdecydował się przecenić grę Wild Blood, która normalnie na Androida kosztuje około 30 złotych, do kwoty zaledwie 50 groszy. Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł na smartfonach czy tabletach, to teraz z pewnością nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Oczywiście, promocja jest ograniczona czasowo.

Wild Blood Gameloft

Wild Blood to typowy hack&slash, gdzie celem gracza będzie pokonywanie kolejnych lokalizacji i napotkanych tam wrogów. Tytuł inspirowany jest legendami o królu Arturze i debiutował na urządzeniach mobilnych w 2012 roku.

Jeśli jeszcze nie graliście w Wild Blood, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Cenę gry obniżono w Sklepie Play do zaledwie 50 groszy (normalnie kosztuje około 30 złotych). Trzeba jednak zauważyć, że w grze znajduje się oferta transakcji wewnątrz aplikacji i ich ceny wynoszą 6,35 zł – 318,84 zł za sztukę. Gameloft prawdopodobnie nie rozwija już tej gry i stąd przecena. Z drugiej strony, za 50 groszy można dać jej szansę. Wild Blood zakupicie pod poniższym przyciskiem. Niżej możecie obejrzeć zwiastun gry.

playstore1

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Gry na Android · Gry na tablety · · · · · ·