Udostępnij
Tweetnij

Pokémon GO: można już grać na urządzeniach z SoC Intela

Pokémon GO nadal nie jest dostępne w Sklepie Play w Polsce, ale aktualizacja z numerem 0.29.2 wprowadza istotne udoskonalenia. W tym wsparcie dla urządzeń z Androidem, które mają procesory Intela.

Pokémon GO nadal nie jest dostępne w Sklepie Play w Polsce, ale aktualizacja z numerem 0.29.2 wprowadza istotne udoskonalenia. W tym wsparcie dla urządzeń z Androidem, które mają procesory Intela.

Pokémon GO to fenomen, który obecnie jest jednym z najczęściej poruszanych tematów na świecie. Gra zdobyła rzesze użytkowników i cały czas wdrażana jest na kolejne rynki. Pokémon GO pojawiło się już w Sklepie Play u naszych zachodnich sąsiadów w Niemczech i wraz z aktualizacją z numerem 0.29.2 wprowadzono też istotne udoskonalenia.

pokemon go

Pokémon GO 0.29.2 wprowadza wsparcie dla Android 7.0 Nougat Developer Preview, a więc beta testerzy mogą cieszyć się rozgrywką, ale co najistotniejsze, wprowadza także wsparcie dla urządzeń z systemem Android i procesorami Intela, jak smartfonów z serii ASUS ZenFone czy wielu różnych tabletów z układami Intel Atom. W końcu.

Niestety, jak już wspomnieliśmy, w Polsce cały czas czekamy an debiut Pokémon GO w lokalnym Sklepie Play, ale w kraju i tak wiele osób już gra, bo pobrało plik APK z grą. Najnowszą wersję gry w pliku APK możecie pobrać tutaj. Pamiętając jednak o tym, że nie zawsze jest to bezpieczne…

źródło: Android Police

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij