Udostępnij
Tweetnij

Koniec z paczkami mobilnych gier od Humble Bundle w cyklicznej formie

Na szczęście Humble Bundle nie zrezygnowało całkowicie z paczek gier na Androida. Tym razem jednak będziemy musieli wypatrywać okazji.

Humble Mobile Bundle

Na szczęście Humble Bundle nie zrezygnowało całkowicie z paczek gier na Androida. Tym razem jednak będziemy musieli wypatrywać okazji.

Średnio co dwa tygodnie informowaliśmy Was o nowej ofercie Humble Bundle dla użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem. W ramach tych akcji gracze mogą pobierać ciekawe paczki gier, czasami aplikacji. A raczej mogli, bo Humble Bundle poinformowało właśnie, że nie będzie kontynuowało mobilnych pakietów gier w cyklicznej formie.

Na szczęście nie oznacza to, że Humble Bundle całkowicie usunie gry mobilne ze swojej oferty. Takie pakiety nie będą się jednak pojawiać co dwa tygodnie. Trzeba będzie natomiast bacznie obserwować oferty, by móc trafić na coś dla siebie. W większości gry i aplikacje na Androida będą dodawane do innych pakietów. Czasami będą pojawiały się jako osobne paczki.

Źródło: AndroidHeadlines

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij