Udostępnij
Tweetnij

Wizard Academy nową grą na Google Cardboard

Wizard Academy pomoże graczom w zrozumieniu praw fizyki czy rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Wizard Academy

Wizard Academy pomoże graczom w zrozumieniu praw fizyki czy rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Wizard Academy to gra edukacyjna przeznaczona na gogle Cardboard. W grze wcielamy się w jednego z czarodziejów. Łapiemy zatem za różdżkę, a następnie… zaczynamy rzucać czary. Zadania w grze są jednak tak skonstruowane, aby użytkownik mógł podczas ich rozwiązywania nauczyć się jak najwięcej. Niektóre zadania będą polegały oparte o wzory matematyczne, inne zaś będą skupiały się wokół zrozumienia praw fizyki, następne natomiast poprawią nam pamięć. Gra nie polega jednak na zwykłym patrzeniu w przestrzeń i wymaga interakcji z otoczeniem.

Niestety, jest również zła wiadomość. Gra wymaga posiadania specjalnego kontrolera, który będzie odpowiadał różdżce. Nazywa się on RealControl i można go zakupić za około 10 dolarów. Kontroler można też, podobnie jak same gogle Cardboard, złożyć samemu. Wystarczy pobrać specjalny wór, wydrukować go, wyciąć i nakleić na kawałek kartonu. Jeśli macie zatem ochotę na wypróbowanie Wizard Academy, możecie skorzystać z takiej opcji. Sama gra nie jest droga i pobierzemy ją za jedynie 4,83 zł. Tytuł ten kompatybilny jest z Androidem 4.1 i nowszym.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij