Udostępnij
Tweetnij

Sonic Dash 2: Sonic Boom już w Sklepie Play, ale…

Gra nie jest jeszcze dostępna w Polsce. SEGA nie zdradza jednak szczegółów na temat premiery gry w Europie.

Sonic Dash 2

Gra nie jest jeszcze dostępna w Polsce. SEGA nie zdradza jednak szczegółów na temat premiery gry w Europie.

SEGA niespodziewanie wydała sequel do Sonic Dash w Sklepie Play w ramach tzw. soft launch. Sonic Dash 2: Sonic Boom niewiele będzie różnił się rozgrywką od swojego poprzednika. Tym razem jednak nie pokierujemy jedynie jednym jeżem, a aż trzema bohaterami. Będziemy musieli przełączać się między nimi w trakcie biegu, by zdobywać jak największą ilość punktów. Każda z postaci ma osobne funkcje, jednak Sonic, oczywiście, biega najszybciej.

Jak już wspominaliśmy, gra jest dostępna w ramach tzw. soft launch, czyli mogą ją pobrać jedynie użytkownicy kilku krajów. Te nie są jeszcze znane. W Polsce, jak można się domyślić, gra nie jest jeszcze dostępna. SEGA nie wypowiedziała się na temat ewentualnej premiery Sonic Dash 2: Sonic Boom w innych regionach. Nie pojawiła się również jeszcze wersja na iOS.

Źródło: PocketGamer

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij