Udostępnij
Tweetnij

XCOM: Enemy Within na Androida za połowę ceny

Jeśli jeszcze nie graliście w XCOM: Enemy Within na urządzeniach z Androidem, to jest dobra okazja do nadrobienia. Tytuł został przeceniony w Sklepie Play o połowę.

XCOM: Enemy Within

Jeśli jeszcze nie graliście w XCOM: Enemy Within na urządzeniach z Androidem, to jest dobra okazja do nadrobienia. Tytuł został przeceniony w Sklepie Play o połowę.

XCOM: Enemy Within jest niezależnym dodatkiem dla strategii z 2012 roku – XCOM: Enemy Unknown. Rozgrywka nie uległa większym zmianom względem pierwowzoru, ale znajdziemy tu nowych żołnierzy, zdolności, wrogów, mapy, misje oraz nowy tryb multiplayer. XCOM: Enemy Within cechuje się bardzo ładną oprawą graficzną. Ta jednak okupiona jest niemałymi wymaganiami technicznymi. Gra wymaga do działania mocniejszych urządzeń z Androidem. Ponadto twórcy sugerują, aby przed uruchomieniem XCOM: Enemy Within powyłączać wszystkie zbędne aplikacje.

Gra normalnie kosztuje w Sklepie Play około 45 złotych, ale obecnie dostępna jest w promocji za połowę ceny – za 22,88 zł. Pamiętajmy jednak, że oferta jest ograniczona czasowo i warto się pospieszyć z zakupem.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij