Udostępnij
Tweetnij

LEGO Star Wars: TCS debiutuje w Sklepie Play

LEGO Star Wars: TCS, które debiutowało na konsolach w 2007 roku, doczekało się (w końcu!) premiery w Sklepie Play. Grę można zakupić za około 22 zł.

LEGO Star Wars: TCS

LEGO Star Wars: TCS, które debiutowało na konsolach w 2007 roku, doczekało się (w końcu!) premiery w Sklepie Play. Grę można zakupić za około 22 zł.

LEGO Star Wars: The Complete Saga jest grą na konsole z 2007 roku. Teraz tytuł doczekał się debiutu w Sklepie Play, gdzie został wyceniony na 22,13 zł. Warto dodać, że nie jest to pierwszy debiut LEGO Star Wars: TCS na Androidzie. W styczniu tego roku gra pojawiła się w Amazon Appstore, ale po jakimś czasie zniknęła. Warner Bros. nie zdecydowało się potem na ponowne udostępnienie gry w sklepie Amazonu.

LEGO Star Wars: TCS

LEGO Star Wars: TCS zawiera w rzeczywistości nie jedną, a dwie pełne gry. Mamy tutaj do czynienia z klasyką Star Wars osadzoną w świecie klocków LEGO. Gry są połączeniem platformówki z łamigłówkami. Warto dodać, że w cenie otrzymujemy kompletną grę bez denerwujących transakcji wewnątrz aplikacji.

playstore

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij