Udostępnij
Tweetnij

Gra Broadsword: Age of Chivalry debiutuje w Google Play

W Sklepie Play pojawiła się nowa gra strategiczna – Broadsword: Age of Chivalry, którą w szczególności docenią użytkownicy tabletów z procesorami Nvidia Tegra.

Broadsword: Age of Chivalry

W Sklepie Play pojawiła się nowa gra strategiczna – Broadsword: Age of Chivalry, którą w szczególności docenią użytkownicy tabletów z procesorami Nvidia Tegra.

Broadsword: Age of Chivalry jest grą strategiczną z systemem walki podzielonym na tury. Za darmo otrzymujemy dostęp do dwóch kampanii, w których poprowadzimy do zwycięstwa wojska Francji lub Anglii. Wewnątrz aplikacji można zakupić dostęp do armii Hiszpanii oraz imperium Hapsburgu. Znajdziemy tu wiele różnych typów żołnierzy, w tym jeźdźców, łuczników czy unikalnych bohaterów.

Gra oferuje trzy ustawienia związane z grafiką. Ostatnie zarezerwowane jest dla urządzeń z procesorami Nvidia Tegra, gdzie oferowane są lepsze tekstury, dynamiczne cienie i inne efekty. W najlepszej sytuacji są właściciele tabletów z Tegrą K1, gdzie dostępne są również wybuchy. Gra jest bezpłatna i oferuje tryb multi-player. Pamiętajmy jednak, że część zawartości wymaga zapłaty wewnątrz aplikacji.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij