Udostępnij
Tweetnij

Tak wygląda Flappy Bird na e-papierosie (wideo)

Pewnemu posiadaczowi eVic-VTC Mini udało się tak zaprogramować swojego e-papierosa, by dało się na nim zagrać w niezwykle popularną grę Flappy Bird. Efekty pokazał w wideo opublikowanym w serwisie YouTube.

Pewnemu posiadaczowi eVic-VTC Mini udało się tak zaprogramować swojego e-papierosa, by dało się na nim zagrać w niezwykle popularną grę Flappy Bird. Efekty pokazał na wideo opublikowanym w serwisie YouTube.

Flappy Bird

Pamiętacie jeszcze Flappy Bird? Gra Donga Nguyena bardzo szybko zyskała wielu zwolenników i w momencie największej popularności zarabiała nawet 50 tysięcy dolarów dziennie. Gwiazda gry bardzo szybko zgasła, bo Nguyen usunął grę z App Store i Sklepu Play. Twórca wprawdzie obiecywał, że tytuł ten pojawi się na innych platformach, ostatecznie jednak słuch po grze zaginął. A raczej prawie zaginął, bo w App Store i Google Play pojawiały się tysiące gier podobnych do oryginału. Ale nie tylko. Jedną z najbardziej oryginalnych wersji jest jednak ta, która trafiła na… e-papierosa. Pewien użytkownik serwisu YouTube, Balázs Bank, zaprezentował grę Flappy Bird działającą na eVic-VTC Mini z niewielkim, monochromatycznym ekranem. Zobaczcie efekty:

Oczywiście, w normalnych warunkach nie włączymy Flappy Bird na e-papierosach. W tym przypadku jednak eVic-VTC Mini został specjalnie przygotowany, by użytkownik miał możliwość zagrania we wspomnianą grę. Jeśli chcecie wiedzieć, jak uruchomić ten tytuł na swoim e-papierosie, możecie zajrzeć na konto Banka w serwisie YouTube. Znajdziecie tam dokładną instrukcję.

Źródło: YouTube

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij