Udostępnij
Tweetnij

Twórcy Crossy Road inwestują spore pieniądze w studio Prettygreat

Dwóch twórców Crossy Road postanowiło wspomóc swoich kolegów z Prettygreat. Na inwestycję przeznaczyli 500 tys. dolarów australijskich.

Prettygreat

Dwóch twórców Crossy Road postanowiło wspomóc swoich kolegów z Prettygreat. Na inwestycję przeznaczyli 500 tys. dolarów australijskich.

Andrew Sum oraz Matt Hall z Hipster Whale, studia odpowiedzialnego przede wszystkim za niezwykle popularne Crossy Road, postanowili wesprzeć swoich kolegów po fachu ze studia Prettygreat oferując im 500 tysięcy dolarów australijskich na poczet rozpoczęcia swojej działalności.

Prettygreat to studio założone w lutym 2015 roku przez trzech byłych pracowników Halfbrick – Luke’a Muscata, Phila Larsena oraz Hugh Waltersa. Pierwszy z wymienionych założycieli pracował w Halbrick między innymi nad popularnymi Fruit Ninja czy Jetpack Joyride. Walters zajmował się za to wieloma projektami, a Larsen kierował działem marketingu.

W związku ze sporym datkiem obie firmy zapowiedziały, że Sum i Hall z Hipster Whale staną się oficjalnymi doradcami w firmie Prettygreat. Oba studia mają sobie dodatkowo pomagać podczas prac nad niektórymi projektami.

Źródło: Gamasutra

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij