Udostępnij
Tweetnij

W tym roku fiskalnym SEGA wyda 46 gier free2play

SEGA ma wielkie plany na ten rok fiskalny. Firma planuje wydać 46 gier free2play. Nie wiadomo jednak, ile z nich trafi na smartfony i tablety.

SEGA

SEGA ma wielkie plany na ten rok fiskalny. Firma planuje wydać 46 gier free2play. Nie wiadomo jednak, ile z nich trafi na smartfony i tablety.

Dwa dni temu informowaliśmy, że SEGA ma zamiar usunąć kilka swoich gier z App Store i Sklepu Play. Teraz jednak firma ma dla nas dużo lepsze wieści. Japoński gigant opublikował właśnie raport, w którym ujawnia między innymi swoje plany na rozpoczynający się rok fiskalny. Według zawartych w publikacji informacji, SEGA ma zamiar wydać w przyszłym roku aż 47 gier na smartfony i pecety. Jedna z nich ma być grą typu pay2win, cała reszta zostanie udostępniona w formie free2play.

SEGA nie ujawiniła, niestety, ile dokładnie z tych 46 gier trafi faktycznie na smartfony i tablety do 31 marca 2016 roku. Nie podano także listy nowych tytułów, które zostaną udostępnione graczom. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo również, ile z podanej liczby gier pojawi się również poza Krajem Kwitnącej Wiśni. SEGA chwilowo nie komentuje sprawy, na oficjalne oświadczenie firmy będziemy musieli zatem jeszcze poczekać.

Źródło: NeoGAF

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij