Udostępnij
Tweetnij

Dong Nguyen: usunąłem grę Flappy Bird, bo była zbyt wciągająca

Dong Nguyen, twórca Flappy Bird, przerwał milczenie i w wywiadzie dla Forbes powiedział, że usunął grę, bo ta była zbyt wciągająca.

Gra Flappy Bird

Dong Nguyen, twórca Flappy Bird, przerwał milczenie i w wywiadzie dla Forbes powiedział, że usunął grę, bo ta była zbyt wciągająca.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje gier na tablety

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dong Nguyen usunął grę Flappy Bird z App Store i Google Play store w zeszłą niedzielę. Wtedy też na Twitterze przekazał, że jest po prostu już tym wszystkim zmęczony. Doszło nawet do sytuacji, że plotkarskie serwisy pisały o jego samobójstwie!

Teraz z kolei Nguyen przerwał milczenie i w wywiadzie dla Forbes przekazał, iż usunął Flappy Bird dlatego, że gra była zbyt wciągająca i stało się to dużym problemem. Dodał również, że miał ostatnimi czasy problemy ze snem spowodowane przez stres. Dowiadujemy się także, iż gra rzeczywiście nie miała żadnych problemów związanych z prawem, o czym też plotkowano. Nguyen przyznał również, że niektóre klony Flappy Bird, które pojawiają się w sklepach z aplikacjami, nawet mu się podobają.

Cały wywiad z Dongiem Nguyen znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Forbes

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij