Udostępnij
Tweetnij

Icewind Dale Enhanced Edition – raczej nie szybko go ujrzymy

Niestety, ale twórcy choć na pewno chętnie widzieliby również tą grę w nowych szatach, tak będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Wszystko zależy od sukcesu Baldur’s Gate Enhanced Edition.

Niestety, ale twórcy choć na pewno chętnie widzieliby również tą grę w nowych szatach, tak będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Wszystko zależy od sukcesu Baldur’s Gate Enhanced Edition.

Przeczytaj koniecznie >> Kultowy RPG wkrótce na iPadzie. Co warto wiedzieć?

Już 18 września spodziewamy się rynkowej premiery Baldur’s Gate Enhanced Edition, również na iPadzie, dla którego gra kosztować ma zaledwie 8 euro. Co jednak z innymi grami opartymi na silniku Infinity? Czy one również zostaną wskrzeszone? Na to wygląda, ale wszystko zależeć będzie od ewentualnego sukcesu Baldur’s Gate – zdradzi Trent Oster na własnym profilu w Twitterze. Dyrektor sprawujący pieczę nad pracami związanymi z BGEE przekazał, że na temat Icewind Dale Enhanced Edition toczą się rozmowy, ale wszyscy są zgodni, że trzeba poczekać na reakcję graczy wobec Baldur’s Gate.

Tym samym kolejnych gier opartych na Infinity nie spodziewajmy się wcześniej niż w przyszłym roku. Niestety. W zasadzie to potwierdzają się informacje, które przedstawiciele firmy ujawnili już w kwietniu tego roku. Jeśli jednak dojdzie do „wskrzeszenia” Icewind Dale, to grę z pewnością ujrzymy również na tabletach.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij