Udostępnij
Tweetnij

Promocja w sklepie Sferis z okazji Poznań Game Arena

Poznań Game Arena to duże targi gamingu i jeśli bierzecie pod uwagę obecnie zakup nowego komputera, to może to być dobry moment. Nasz sklep Sferis z okazj PGA 2019 przygotował dużą promocję. W jej ramach możecie zakupić nie tylko komputery Actina, ale także inny sprzęt peryferyjny. Aktualne rabaty w sklepie Sferis sięgają nawet 67%!

Poznań Game Arena to duże święto graczy i własną obecność na imprezie zaznaczają także sklep Sferis oraz Actina PC, który jest oficjalnym partnerem PGA 2019. Poza tym, że znajdziecie nas na stoiskach, z czego jedno zajmuje blisko aż ¾ hali, to jeszcze mamy dla was promocję. W jej ramach będziecie mogli zakupić taniej dużo sprzętu komputerowego.

Wielka promocja w Sklepie obejmuje tańsze komputery Actina, jak i podzespoły, w tym procesory marki AMD, dyski twarde WD Black czy zasilacze firmy Be Quiet!. Ponadto taniej zakupicie liczne sprzęty peryferyjne, w tym myszki, mikrofony, słuchawki i plecak Trust Gaming. Nie zabrakło także sprzętu MSI czy Avermedia. Przeceny sięgają nawet 67% względem cen sprzed promocji.

  1. Sprawdź ofertę promocyjną na sprzęt komputerowy w sklepie Sferis

Odwiedź nasze stoiska na PGA 2019

Wybierając się na Poznań Game Arena pamiętajcie również, aby odwiedzić nas na stoiskach. Pierwsze znajdziecie w pawilonie 5 (stoisko numer 11). Tam znajdziecie liczne atrakcje przygotowane przez: Actina, Gram, Sferis oraz partnerów: AMD, L’Oréal, Trust Gaming, WD Black, Be Quiet, Avermedia i MSI. Na drugim, które zajmuje blisko ¾ hali, spotkacie LG, Sferis i Gram, a także marki AMD, WD Black, MSI, Avermedia i Fortnite.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij