Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.2 beta 3 dostępne. Apple udostępnia nowe uaktualnienie dla iPhone’ów

IOS 13.2 beta 3 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania, którą Apple udostępniło użytkownikom iPhone’ów. Już wkrótce dowiemy się, co nowego w tej wersji. Wiemy jednak, że poprzednie kompilacje iOS 13.2 beta wprowadziły m.in. nowe emoji. Pojawiły się także nowe opcje dla AirPlay 2 czy zwiastun Apple AirPods 3.

iOS 13.2 beta 3 jest już dostępne dla deweloperów aplikacji. Wkrótce aktualizacja pojawi się także dla tych użytkowników iPhone’ów, którzy biorą udział w Apple Beta Software Program. Za jakiś czas przekonamy się, co nowego w tej wersji. Testerze niedługo zaczną odkrywać nowości w tym buildzie, choć pewnie za wiele ich nie będzie.

iOS 13.2 beta 3 to kolejne uaktualnienie w poglądowej wersji. Nie spodziewajmy się, że w tej wersji pojawi się zbyt wiele nowości. W zasadzie może ich nie być już wcale, bo te najważniejsze Apple wprowadziło zapewne w poprzednich dwóch buildach. Kolejne mają na celu dopracowanie oprogramowania przed publiczną premierą.

iOS 13.2 beta 3 co nowego nowe emoji aktualizacja Apple iPhone opinie czy warto instalować

iOS 13.2 beta – co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów

Wiemy, że w dwóch poprzednich wersjach iOS 13.2 beta pojawiły się nowe emoji i nowe opcje dla AirPlay. Apple pozwoli także na nieudostępnianie nagrań z Siri. Doszukano się także nowej ikonki dla słuchawek AirPods, która może przedstawiać 3. generację. Pojawią się także pewne nowości dla HomePoda.

Domyślamy się, że finalna wersja iOS 13.2 zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników iPhone’ów w listopadzie. Najpierw Apple musi ją przetestować. Jeśli znajdziecie jakiś błąd, to warto go zgłosić. Wtedy istnieje większa szansa na jego wyeliminowanie.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowane własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij