Udostępnij
Tweetnij

Orange rozdaje 10GB danych swoim klientom

Orange od czasu do czasu lubi zaskoczyć swoich użytkowników nową promocją. W ramach kolejnej imprezy Kraków Live Festival operator postanowił rozdać swoim klientom ciekawe prezenty. Każdy, kto ma abonament czy ofertę na kartę w sieci otrzyma 10 GB internetu, jeśli wyśle jeden SMS. Trzeba jednak się pospieszyć. Promocja jest ograniczona czasowo.

Orange startuje z nową, świeżą promocją, w ramach której możemy sobie za darmo powiększyć pakiet danych internetowych. Wszystko zorganizowane jest w ramach rozpoczynającego się właśnie festiwalu Kraków Live Festival. Opcja dostępna jest dla wszystkich klientów wspomnianego operatora.

Orange potwierdziło oficjalnie, że zamierza dodać pakiety 10 GB danych internetowych swoim użytkownikom. Nieważne, czy jesteśmy klientami korzystającymi z opcji na kartę, czy też może zdecydowaliśmy się na abonament. Jeśli jesteście zatem klientami operatora, możecie dodać wspomniany pakiet dzięki wysłaniu jednego SMS-a.

Orange z promocją jesynie w ramach festiwalu

Wiadomość wysyłamy za darmo. W treści powinnyśmy napisać słowo FESTIWAL i wtedy wysłać go pod numer 80830. Dostaniemy specjalne potwierdzenie, które mówi o przetwarzaniu naszej prośby. Później otrzymamy kolejnego SMS-a z potwierdzeniem dodania pakietu danych. Taki pakiet będzie aktywny przez tydzień. Będzie również wykorzystywany jako pierwszy. Jeśli zatem macie już uruchomiony inny pakiet, dane w pierwszej kolejności będą pochodziły z uruchomionego teraz pakietu promocyjnego.

Jest jednak jeden, bardzo mały haczyk. Jeśli chcecie mieć takie pakiet uruchomiony na swoim urządzeniu, musicie się pospieszyć. Promocja jest ograniczona czasowo. Możecie ją aktywować jedynie do jutra. Jeżeli zatem jesteście klientami Orange i liczycie na dodatkowy pakiet, smartfony w dłoń!

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

Źródło: BiuroPrasoweOrange

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij