Udostępnij
Tweetnij

WWDC 2023 z datą. Apple podaje termin prezentacji iOS 17

WWDC 2023 to nadchodzące wydarzenie Apple dla deweloperów. Firma podała termin konferencji i ta odbędzie się w pierwszej połowie czerwca. Znana jest także data keynote otwierającego event, gdzie zobaczymy iOS 17 i inne nowe systemy operacyjne Apple. Konferencja WWDC 2023 potrwa kilka dni.

WWDC 2023 to tegoroczna konferencja dla deweloperów, gdzie Apple zaprezentuje m.in. iOS 17. Podano termin tegorocznego wydarzenia. Wspomniana data to 5-9 czerwca. W tych dniach odbędą się sesje, które zostaną poprzedzone keynote otwierającym z prezentacją nowych rozwiązań.

iOS 17 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wniesie liczne nowości. Wiemy, że Apple początkowo planowało mniej zmian dla tej aktualizacji, ale to uległo zmianie. Zmodyfikowano strategię związaną z tym uaktualnieniem i zostanie dodanych więcej nowych funkcji niż pierwotnie zakładano.

Apple na WWDC 2023 pokaże nie tylko iOS 17

iOS 17 to nie jedyny nowy system operacyjny Apple, który zostanie pokazany w trakcie keynote otwierającym WWDC 2023. Firma zaprezentuje także macOS 14, watchOS 10 oraz tvOS i iPadOS z numerkami 17. Możliwe również, że zobaczymy jakieś nowości sprzętowe w postaci nowych urządzeń. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij