Udostępnij
Tweetnij

iOS 17 wprowadzi nowe funkcje. Apple ma w planach większe zmiany

iOS 17 to duża aktualizacja dla iPhone’ów, która jest w drodze. W planach są nowe funkcje i okazuje się, że ma być ich więcej względem tego, co niedawno planowało Apple. Zmiany w iOS 17 będą większe i wynika to ze zmiany strategii giganta z Cupertino. Wcześniej planowano wprowadzić w uaktualnieniu mniej nowości.

iOS 17 to duża aktualizacja dla iPhone’ów, która zostanie zaprezentowana za kilka miesięcy. Nowe informacje w kwestii tego uaktualnienia udostępnił Mark Gurman, który w przeszłości serwował nam sprawdzone informacje z obozu giganta z Cupertino. Dowiadujemy się, że zmiany obejmą nowe funkcje, które do niedawna nie były w planach firmy.

Kiedy Apple postanowiło opracowywać iOS 17, początkowo myślano o nazwaniu go wydaniem dostrajającym — skupiono się bardziej na naprawianiu błędów i poprawie wydajności niż na dodawaniu nowych funkcji (podobnie jak podejście, które firma zastosowała w przypadku Snow Leopard dla Mac OS X w 2009 r.). Nadzieja polegała na uniknięciu problemów z iOS 16, ambitną aktualizacją, która ucierpiała z powodu niedotrzymanych terminów i błędnego startu. Ale później w procesie rozwoju strategia uległa zmianie. Oczekuje się, że wersja iOS 17 będzie teraz oferować kilka miłych funkcji, nawet jeśli brakuje w niej ulepszeń, takich jak odnowiony ekran blokady z zeszłego roku. Celem oprogramowania o nazwie kodowej „Dawn” jest sprawdzenie kilku najbardziej pożądanych przez użytkowników funkcji.

Aktualizacja iOS 17 wprowadzi zmiany i nowe funkcje w różnych obszarach

Wiemy, że Apple wraz z myślą o nowym uaktualnieniu dla iPhone’ów planuje wprowadzić zmiany, które obejmą różne obszary oprogramowania. Dotyczy to sklepu App Store, platformy iMessage i wiele więcej. Oficjalna prezentacja odbędzie się w trakcie keynote otwierającego konferencję WWDC 2023. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij