Udostępnij
Tweetnij

tvOS 16.1 i później. Takie nowości otrzyma Apple TV w tym roku

tvOS 16.1 to najnowsza aktualizacja dla Apple TV, która wprowadzi pewne nowości. Wśród nich będzie nowy i bardziej kompaktowy widok dla Siri. Przy okazji producent zapowiedział inne nowe funkcje, które otrzyma jeszcze w tym roku Apple TV wraz z aktualizacją do systemu tvOS 16.2 lub kolejnymi z nich.

tvOS 16.1 to aktualizacja dla Apple TV, która zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu. Wprowadzi ona pewne nowości. Tymczasem producent przy okazji zapowiedzi nowej przystawki w wersji 4K zapowiedział kolejne nowe funkcje. Zobaczmy sobie, czego powinni spodziewać się jeszcze w tym roku właściciele urządzeń z tej serii.

Nowości dla Apple TV z tvOS 16.1 i kolejnych aktualizacji

  • Siri została przeprojektowana z bardziej kompaktowym interfejsem, który umożliwia użytkownikom szybkie przeglądanie wyników w prawym dolnym rogu ekranu.
  • Rozpoznawanie głosu Siri dla maksymalnie sześciu członków rodziny pozwoli Apple TV 4K zrozumieć, kto mówi i odpowiadać za pomocą spersonalizowanych rekomendacji dostosowanych specjalnie dla nich na podstawie ich profilu użytkownika.
  • Użytkownicy noszący słuchawki AirPods będą mogli powiedzieć Hej Siri zamiast używać pilota zdalnego sterowania.
  • Siri w systemie tvOS będzie obsługiwana w Danii, Luksemburgu i Singapurze jeszcze w tym roku. Niedawno dodano wsparcie dla Chile, Finlandii i RPA.

Aktualizacja do tvOS 16.1 dla Apple TV zostanie udostępniona w poniedziałek. Wraz z iOS i iPadOS 16.2, watchOS 9.1 oraz macOS Ventura. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na premierę.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij