Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.1, iPadOS 16.1 i macOS Ventura blisko. Kiedy Apple udostępni aktualizacje?

iOS 16.1, iPadOS 16.1 i macOS Ventura to nadchodzące aktualizacje. Kiedy Apple je udostępni? Firma podała konkretny termin i tym jest najbliższy poniedziałek. Nowe uaktualnienia wkrótce trafią w ręce wszystkich zainteresowanych. Aktualizacje iOS 16.1, iPadOS 16.1 oraz macOS Ventura wprowadzą sporo nowości.

iOS 16.1, iPadOS 16.1 oraz macOS Ventura to duże aktualizacje, które wkrótce udostępni dla wszystkich Apple. Obecnie testerzy i deweloperzy otrzymali ich wersje RC. Kiedy odbędzie się ich publiczna premiera? Firma podała konkretny termin i tym jest najbliższy poniedziałek.

Apple planuje udostępnić dla wszystkich aktualizacje iOS 16.1, iPadOS 16.1 i macOS Ventura dla wszystkich użytkowników w najbliższy poniedziałek, czyli 24 października. Spodziewajmy się, że nastąpi to w okolicy 19:00 naszego czasu. Wtedy oprogramowanie będą mogli pobrać wszyscy właściciele zgodnych sprzętów. Poza tym pojawią się także inne uaktualnienia.

Aktualizacje iPadOS 16.1 i iOS 16.1 oraz macOS Ventura nie jedynymi

iOS 16.1, iPadOS 16.1 oraz macOS Ventura to nie jedyne aktualizacje, które wkrótce planuje udostępnić Apple. W drodze są także inne uaktualnienia. Tymi są tvOS 16.1 oraz watchOS 9.1. Ich premiera również odbędzie się w najbliższy poniedziałek. Tak więc właściciele sprzętów z logo nadgryzionego jabłka będą za kilka dni mieli co robić.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla użytkowników iPhone’ów

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij